Forever Active HA

Forever Active HA

Forever active HA është një acid hialuronik me peshë të ulët molekulare që hidraton dhe rimbush lëngun.
Një kombinim unik i xhenxhefilit dhe shafranit të Indisë dhe një nga suplementet dietike më të fuqishme në treg për të hidratuar lëkurën dhe për të lubrifikuar në mënyrë efektive kërcin e kyçeve.
Call Now ButtonNAZOVITE NAS